مطالعه مداوم سبب موفقیت من شد

رتبه 3 کنکور انسانی سال 94

رتبه 3 کنکور انسانی سال 94 :

ابوالفضل مشیری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به موفقیت خود در کنکور و کسب رتبه سوم در کنکور سراسری رشته علوم انسانی اظهار داشت: مطالعه مداوم در طول سال تحصیلی سبب شد که در این مرحله تحصیلی موفق شوم.

وی افزود: من از سال دوم دبیرستان درس‌هایم را به‌قصد قبولی در کنکور مطالعه کردم و از همان سال با هدف خاص درس خواندن را شروع کردم.

رتبه سوم کنکور سراسری رشته انسانی بیان کرد: به افرادی که تمایل دارند با موفقیت و کسب رتبه خوب در کنکور قبول شوند، توصیه می‌کنم که در رشته تحصیلی خود با افراد و مشاوران نخبه در همان رشته مشورت کنند و از آن‌ها انگیزه بگیرند.

وی گفت: من از ابتدا انگیزه چنین هدفی را نداشتم اما وقتی که به رشته خوب و محیط درسی و دوستان باعلم و سواد فکر کردم، انگیزه بهتری برای درس خواندن کسب کردم.

مشیری خاطرنشان کرد: برای انتخاب رشته بین 3 رشته حقوق، علوم سیاسی و مطالعات جهان را در نظر دارم که بیشترین نظری که دارم در مورد رشته علوم سیاسی در دانشگاه تهران و یا علامه طباطبایی است.

وی افزود:  من یک‌شبه درس نخواندم و از سال دوم دبیرستان درس‌هایم را به‌قصد قبولی در کنکور مطالعه کردم و از همان سال با هدف خاص درس خواندن را شروع کردم.

رتبه سوم کنکور سراسری رشته انسانی با اشاره به موفقیت خود و اهمیت تداوم آن اظهار داشت: در این مدت درس خواندن پس از برنامه‌ریزی را مد نظر قرار داده در کار خود نظم و ساماندهی داشتم و در بیشتر موارد در ساعات معین درس خواندم.

وی گفت: در طول سال تحصیلی 3 معلم به من انگیزه فوق‌العاده‌ای دادند و یکی از آن‌ها مسیر و راه را برای من روشن کرد که از آن‌ها تشکر می‌کنم، هم‌چنین از حمایت‌های خانواده و لطفی که خداوند به من داشت، تشکر می‌کنم.

 

بازدید 854 بار

درباره ما:

گروه آموزشی اسرار برتر با بهره گیری از برترین اساتید و مولفان کنکور کشور و استفاده از کتاب ها و جزوات اختصاصی بدون نیاز به کتاب درسی با استفاده از تکنیک کوچینگ (coaching) در محیطی کاملا هوشمند روش نوینی را برای موفقیت دانش آموزان عزیز با هر سطحی از یادگیری ابداع نموده است. 

تماس با ما:

آدرس: میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه رشتچی پلاک 21 طبقه سوم واحد 10

تلفن: 66129453-021   |  66576133-021

همراه: 7276251-0912

 

نقشه:

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور