آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

 

1)  آیا شما هم از زمان و هزینه‌های صرف شده در مسیر رسیدن به کلاس‌ها خسته شده‌اید؟

 

2)  آیا شما هم از کلاس‌های کنکور نتیجه نگرفته‌اید؟

3)  آیا شما هم اعتقاد دارید هزینه‌ی کلاس‌های کنکور بسیار سنگین است؟

4)  آیا شما هم معتقدید بهترین روش آموزش، کلاس‌های خصوصی است؟

 راه‌حل موفقیت شما آموزش به روش کلاس‌های خصوصی آنلاین (تدریس کامل مفاهیم پایه و کنکور در دی وی دی های آموزشی شیمی) است.

1-   جدیدترین روش آموزش در جهان برای اولین بار در ایران

2-   سریع‌ترین راه‌حل برای آن‌ها که دیر شروع کرده‌اند.

3-    بهترین راه‌حل برای آن‌ها که به‌دنبال نتیجه‌ی مطلوب هستند.

4-    ارزان‌ترین راه برای آن‌ها که نمی‌خواهند غیرمنطقی هزینه کنند.

5-    مطمئن‌ترین راه‌حل با توجه به نتایج به دست آمده در دوره‌های قبلی

همراه با کتاب‌های اختصاصی تألیف مهندس امین قدسیان، بدون نیاز به کتاب درسی و سی‌دی‌های آموزشی.

آموزش آنلاین شیمی سال‌های دهم، یازدهم و دوازدهم و کنکوریهای نظام جدید و قدیم از روی کتاب‌های آسانساز کنکور برای نظام جدید و کتاب های اسرابرتر کنکور مختص نظام قدیم  تألیف مهندس امین قدسیان  بدون نیاز به کتاب درسی و منابع آموزشی دیگر .

• آموزش تست‌زنی به روش کوچینگ همراه با مؤثرترین تکنیک‌های مطالعه و برنامه ریزی دقیق تحصیلی اختصاصی هر دانش آموز

• انتخاب رشته تخصصی ویژه دانش آموزان این دوره

• ارزیابی و کلاس‌های رفع اشکال رایگان،

• ارائه برنامه ریزی دقیق مطالعه درس شیمی

تدریس مباحث شیمی  با حل مثال‌های متنوع و با هدف یادگیری کامل از روی کتاب‌های جامع اختصاصی تألیف مهندس امین قدسیان و بدون نیاز به کتاب درسی و یا هر منبع دیگری صورت می گیرد.


چرا روش تدریس ما متفاوت است
؟

شاید شما هم کلاس‌های آنلاین را دیده و یا حتی تجربه کرده باشید اما تدریس شیمی با روش مهندس قدسیان برای اولین بار از روی کتاب‌های اختصاصی تألیف خود ایشان صورت می‌گیرد. بدین صورت که کتاب‌های اختصاصی برای شما ارسال شده و تدریس دقیقاً از روی همان کتاب‌ها صورت می‌گیرد و شما در واقع همان منبع مطالعه‌تان را مرور می‌کنید بدون این که به منبع مطالعاتی دیگری نیاز داشته باشید و مطالب همان کتاب برایتان دوره می‌شود.

برگزاری این کلاس ها در دنیا در بالاترین سطح مشروط بر این است که :

اولاً  : تدریس باید تنها از یک منبع مطالعاتی جامع باشد زیرا مطمئناً یکی از انتظارات کسانی که از طریق آموزش مجازی تحصیل میکنند صرفه جویی در زمان است :

بر همین اساس کتاب های شیمی تالیف مهندس امین قدسیان کتابی جامع و بی نیاز به کتاب درسی و منابع دیگر می باشد.

ثانیاً : طبق یک قانون نانوشته، مرسوم است حتما خود مولف کتاب، تدریس را به عهده داشته باشد زیرا مطمئناً تنها فردی که به کتاب و مفاهیم آن تسلط کامل دارد، خود مؤلف آن کتاب است. که این مسئله علاوه بر اینکه موجب یک آموزش و یادگیری روان می‌شود، سرعت آموزش و یادگیری را هم بالا برده و در زمان صرفه‌جویی می‌شود.

 بر همین اساس مهندس امین قدسیان مولف کتاب هایی که در اختیار شما به عنوان مرجع آموزشی قرار میگیرد، خودشان تدریس دوره را بر عهده دارند .


مزایای آموزش به به این روش :

مزیت 1 : در این شیوه آموزشی ، آموزش به همان کیفیت کلاسهای خصوصی اما بسیار ارزان تر است.

مزیت 2 : دسترسی آسان به امکانات آموزشی در سطح بالا برای تمامی دانش‌آموزان در هر نقطه از کشور که به اینترنت دسترسی دارند(حتی با سرعت پایین)

مزیت 3 : ارائه شیوه‌ی آموزشی جدید منطبق با جدیدترین و بالاترین سطوح آموزشی؛ زیرا با توجه به ‌این که تدریس از روی کتاب‌های اختصاصی صورت می‌گیرد، دانش‌آموزان به طور ناخودآگاه یکبار کتاب را خط به خط مرور می‌نمایند. کافیست با توجه به نکات گفته شده خلاصه‌برداری نموده و یکبار از روی خلاصه‌برداری خود مطالعه کرده تا کاملاً بر مطالب مسلط شوند.

مزیت 4 : صرفه جویی در هزینه و زمانی که صرف رفت و آمد تا کلاسهای کنکور یا تقویتی می شود (از ترافیک و آلودگی هوا و سردرد های بعدش چیزی نگیم بهتره!!)

به طور مثال اگر قرار باشد حدود 2 ساعت آماده شدن و رفت و آمد تا کلاس طول بکشد ودوره ی اون کلاس هم مثلا حدود 25 جلسه باشد یعنی شما 50 ساعت را از دست     می دهید که شاید با یک برنامه ریزی خوب بتوان در این 50 ساعت یک درس عمومی مانند معارف را بخونید .

مزیت 5 : اختصاصی این دوره : هر دو هفته یکبار ، کلاسهای رفع اشکال حضوری برگزار می شود و اشکالات دانش آموزان در آن بررسی می شود . گرچه حضور اجباری نیست ولی توصیه می شود که حضور پیدا کنید چون مطمئنا بسیاری از مسائل مهم شما هم در آن کلاس مرتفع خواهد شد .

 مزیت 6 : اختصاصی این دوره : هر ماه یکبار، امتحانات حضوری از شما گرفته می‌شود که گرچه اجباری نیست اما توصیه می کنیم حتما شرکت کنید چون با امتحان متفاوتی روبرو خواهید شد .

مزیت 7 : اختصاصی این دوره : تمامی روزهای سال از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 11 تا 15 می‌توانید با هماهنگی قبلی ، به صورت حضوری در دفتر موسسه در خیابان انقلاب، مسائل خود را مستقیماً با مهندس قدسیان مطرح کنید و آنها را رفع نمایید .

علاوه بر این تمامی روزهای سال حتی روزهای تعطیل از 11 تا 20 می توانید با تلفن مستقیم مهندس قدسیان (09127276251) تماس گرفته و  مسائل خود را مستقیما با مهندس قدسیان مطرح کنید و آنها را رفع نمایید . (در صورتی که مهندس مشغول تدریس در کلاس باشند خودشان بعد از کلاس با شما تماس می‌گیرند)

کمی در مورد انواع سیستم‌های آموزشی:

سیستم‌های آموزشی هر روز شیوه نوینی را تجربه می‌کند از آموزش‌های سنتی حضوری گرفته تا رادیویی و این اواخر هم آموزش از طریق رسانه های تصویری مانند تلویزیون و سی دی های آموزشی. اما با گذشت زمان تاریخ مصرف این روش ها هم همانند تمامی روش های سنتی در تمامی رشته ها به پایان رسیده و در نهایت امروز جدیدترین سیستم آموزشی در دنیا سیستم آموزش مجازی است.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین به روزترین سیستم آموزشی است که در دنیا در حال اجراست. اندیشه تاسیس آموزش آنلاین از سال 1996 میلادی در جهان مطرح شد ولی اولین دانشگاه  آنلاین در سال 2000 میلادی شکل گرفت. طرح آموزش آنلاین را اولین بار انگلستان مطرح کرد اما آمریکایی‌ها به طور عملی برای اولین بار به آن پرداختند. در بسیاری از کشورهای جهان سال هاست که آموزش آنلاین شکل گرفته و اجرا شده است.

 امروزه اینترنت به خاطر به صرفه بودن از لحاظ هزینه، زمان، مکان، سرعت بالای انجام‌دهی کارها و دارا بودن حجم بالای اطلاعات از لحاظ مقداری، در اکثر زمینه‌های آموزشی، تجارت و ارتباطات، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

آموزش آنلاین یادگیری را سریعتر و آن را با هزینه کمتر میسر می سازد .به علاوه دستیابی به آموزش برای همه و شرکت همگان در فرایند یادگیری را مهیا می‌سازد. افزون بر آن، ساعات شروع وخاتمه کلاس‌ها ثابت نیست و دانش‌آموزان در هر زمان می‌توانند در سر کلاس حضور پیدا کنند همچنین یکی از نکات مهمی که در این نوع آموزش مطرح است آزادی عمل در انتخاب موضوع وسر فصلهای مورد علاقه افراد است.

مثال‌هایی از بزرگ‌ترین و بهترین دانشگاه‌های آنلاین جهان :

دانشگاه فینیکس (Phoenix) آمریکا : این دانشگاه پر طرفدارترین دانشگاه در میان مکان های تحصیلی موجود است و این مرکز آموزشی 23 رشته مختلف در مقاطع مختلف ارائه کرده است.

  دانشگاه های آنلاین دیگر : دانشگاه آیو ، دانشگاه والدن ،  دانشگاه ریلند  و...

 

بازدید 2346 بار

درباره ما:

گروه آموزشی اسرار برتر با بهره گیری از برترین اساتید و مولفان کنکور کشور و استفاده از کتاب ها و جزوات اختصاصی بدون نیاز به کتاب درسی با استفاده از تکنیک کوچینگ (coaching) در محیطی کاملا هوشمند روش نوینی را برای موفقیت دانش آموزان عزیز با هر سطحی از یادگیری ابداع نموده است. 

تماس با ما:

آدرس: میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه رشتچی پلاک 21 طبقه سوم واحد 10

تلفن: 66129453-021   |  66576133-021

همراه: 7276251-0912

 

نقشه:

JoomShaper

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه

هاستینگ: ناب سرور